CHarita Holešov

Tovární 1407, Holešov

Charita Holešov nabízí volné pracovní místo - pracovník v Nízkoprahovém klubu Coolna

Hledáme pracovníka/pracovnici v sociálních službách nebo sociálního pracovníka/pracovnici na DPP nebo DPČ. Práce je vhodná také pro studenty či absolventy sociálních studií (sociální práce, sociální pedagogika…). Jedná se o záskok za sociálního pracovníka během roku, především však v době dovolených během letních měsíců. Pracovní doba – 5 hod./den. V čase od 12:00 do 17:00 a v době letních prázdnin od 10:00 do 15:00 hodin.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • ambulantní a terénní forma práce,
  • přímá práce s dětmi a mládeží, která se ocitla v nepříznivé životní situaci.

aktivní účast při volnočasovém programu – tvořivé činnosti, sportovní aktivity, hry, rozhovory

POŽADAVKY:

  • vzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.,
  • trestní bezúhonnost,
  • odpovědnost, tvořivý a aktivní přístup
  • zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s dětmi a mládeží jsou vítány

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v sociální oblasti
  • v případě zájmu potvrzení o praxi
  • práci v příjemném kolektivu
  • příjemnou pracovní dobu
  • mzda: pracovník/pracovnice v sociálních službách – 100 Kč/hod.
  • sociální pracovník/pracovnice – 130 Kč/hod.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete svou žádost a životopis na
e-mailovou adresu: coolna@holesov.charita.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: 735 793 105

Vyberte:
Nebyla nalezena žádná volná místa.
Podpořte nás

TKS 2018

Náš výtěžek
607 577 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Výtěžek za Charitu Holešov

TKS 2018. Všem dárcům i koledníkům moc děkujeme!

Podpora Zlínského kraje

Podpora a rozvoj vybraných sociálních služeb ve Zlínském kraji

Anotaci najdete zde: Anotace projektu.pdf

Podpora Zlínského kraje a Města Holešov

Zlínský kraj finančně podpořil v roce 2017 sociální služby Charity Holešov – Charitní pečovatelskou službu částkou

2 937 800 Kč, Nízkoprahový klub Coolna částkou 1 077 600 Kč z programu Zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje a  Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi částkou 950 010 Kč z programu Podpora a rozvoj vybraných druhů sociálních služeb ve Zlínském kraji.Město Holešov finančně podpořilo v roce 2017 sociální služby Charity Holešov – Charitní pečovatelskou službu částkou 400 000 Kč, Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi částkou 50 000 Kč, Nízkoprahový klub Coolna částkou 50 000 Kč a dotací ve výši 150 000 Kč na úhradu energií na rok 2017. Dále pak dotaci 10 000 Kč dle Programu pro poskytování dotací z Fondu kultury a vzdělání tzv. Akce milion.